İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
O gece Vali Yılmaz da oradaydı.
O gece Vali Yılmaz da oradaydı.
Haber Detayı
28 Ekim 2017 - Cumartesi 12:02
 
Uyuşturucu ile mücadele demeniz yeterli !
Burdur Valisi Şerif Yılmaz Isparta'da UYUMDER programına katıldı.
Diğer Haberi
Uyuşturucu ile mücadele demeniz yeterli !

Burdur Valisi Şerif Yılmaz Isparta Valisi Şehmus Günaydın ile birlikte Isparta'da uyuşturucu Bağımlılıklarla ve Alkolizm ile Mücadele Derneği (UYUMDER) tarafından düzenlenen programlara katıldı.

 

Vali Yılmaz titizlikle üzerinde durduğu ve yoğun şekilde mücadele verdiği uyuşturucu konusunda nerede hangi program olursa katılıyor.

 

Isparta Halk Eğitim Merkezi, Yeşilay ve Elele Derneği'nin destek verdiği UYUMDER öncülüğünde düzenlenen Uyuşturucu Bağımlılıkları ile Mücadele Kermesinin açılışı ve İş-Kur desteği ile Uyuşturucu ile Mücadele eden gençler için açılan Ağaç Şekillendirme Kursunun sertifika dağıtım töreni Burdur ve Isparta Valilerinin katılımıyla gerçekleşti.

 
Her fırsatta uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadelenin ülkemizin öncelikli sorunları arasında yer aldığına dikkat çeken ve topyekün tüm kesimlerin birlikte hareket etmesi gerektiğini vurgulayan Vali Şerif Yılmaz, bugün Isparta ilinde bağımlılıkla mücadeleyle ilgili düzenlenen programa katılarak, bu mücadelenin bizzat içerisinde olan ve zorluğunu yaşayan ailelerin yanlarında yer alarak onlara destek oldu.
 
Programa iki ilin Valisinin yanı sıra, Isparta Milletvekili Sait Yüce, Isparta İl Genel Meclis Başkanı Ali Bolat, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, vatandaşlar  ve aileler katıldı.
 
 
Program mehter takımı gösterisi ile başladı. Kermes açılışı öncesi Vali Şehmus Günaydın bir konuşma yaparak, programın düzenlenmesinde emeği geçen başta Dernek Başkanı İbrahim Uzunköprü olmak üzere, yönetimine ve dernek üyelerine destek veren kurum ve derneklere teşekkür etti. Açılışın ardından Vali Yılmaz ve Vali Günaydın beraberlerindeki protokol ile birlikte kermes dolayısıyla açılan stantları gezerek, dernek üyelerinin yaptıkları el emeği olan ürünler hakkında bilgiler aldılar.
 
 
 
Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Uyuşturucu, ile, mücadele, demeniz, yeterli, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı