Haber Detayı
05 Ekim 2017 - Perşembe 08:07
 
Siyasete ısınma turları mı ?
Mustafa Taştekin yeniden mi aktif siyasete geri dönüyor ?
Siyaset Haberi
Siyasete ısınma turları mı ?

AK Parti kurulduğundan bu yana AK Parti içerisinde siyaset yapan Mustafa Taştekin'in aktif siyasete yeniden döneceği Ak Parti kulislerinde en çok konuşulan konulardan biri halini aldı.

 

AK Parti'de kongre sürecinin başlamasıyla birlikte kulislerin vazgeçilmez konusu halini alan Taştekin'in İl Başkanlığına aday olacağı iddiaları her geçen gün biraz daha gerçeklik kazanıyor gibi görünüyor.

 

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek , Burdur Valisi Şerif Yılmaz , Burdur İl Emniyet Müdürü Arif Çankal'ın ziyaretleri , hemen arkasından Burdur İl Genel Meclisi sosyal medya hesabından Ekim ayı 3.birleşiminin "Taştekin'in katılımıyla gerçekleşti" paylaşımı ve AK Parti'de güçlü bazı isimlerin İl Başkan adayı olarak Taştekin'i bizzat işaret etmeleri gündeme "Mustafa Taştekin aktif siyasete geri mi dönüyor ? " sorusunu akıllara getiriyor.

 

Henüz Taştekin tarafından konuyla ilgili bir açıklama yapılmamış olsa da önümüzdeki dönemde Taştekin'in şartlar olgunlaşırsa AK Parti İl Başkanlığı'na aday olacağı görünüyor.

 

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Siyasete, ısınma, turları, mı, ?,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Siyasete ısınma turları mı ?
Yorumlar
Haber Yazılımı