Haber Detayı
18 Ekim 2017 - Çarşamba 09:42
 
Okulları tek tek geziyor.
Burdur gençlik Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran makamında oturmak yerine okulları tek tek gezerek branş ve gençlik merkezlerini ilgililerine anlatıyor.
Diğer Haberi
Okulları tek tek geziyor.

Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürülüğünün başarılı müdürü Ömer Faruk Şiran makamında oturmak yerine okulları bir bir geserek branş ve gençlik merkezleri hakkında öğrencileri bilgilendiriyor.

 

Burdur ençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran  göreve geldiği günden bu yana kent merkezi ve ilçelerdeki okulları tek tek gezerek Gençlik Spor İl Müdürlüğünün faaliyetleri konusunda gençlere ve öğretmenleri bilgilendiriyor ve gençleri Gençlik Merkezi’nin faaliyetlerine katılmaya davet ediyor. 

 

Şiran 15 Temmuz Anadolu Şehitler Lisesi Salonunda öğrencilere hem İl Müdürlüğü’nün faaliyetleri hem de Gençlik Merkezinin faaliyetleri hakkında sunum yaparak öğrencileri spor yapmaya ve gençlik merkezindeki faaliyetlere katılmaya davet etti.


Şiran “Spor, sosyal ve kültürel alanda değerli öğrencilerimize tüm faaliyetlerimiz ücretsiz. Boş zamanlarını değerlendirmek için öğrencilerimizi müdürlüğümüze bekliyoruz” diyen Şiran "Lütfen zamanınızı boşa harcamayın. Biz sizin zamanınızı dolu dolu geçirmenize talibiz. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak tüm gençlerimizin emrindeyiz. Bize müracaat edin” diyerek gençleri spor merkezlerinde kaliteli zaman geçirmeye davet etti.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Okulları, tek, tek, geziyor.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Okulları tek tek geziyor.
Okulları tek tek geziyor.
Yorumlar
Haber Yazılımı