Haber Detayı
26 Eylül 2017 - Salı 09:34
 
Obezite ile mücadeleye devam.
Burdur Devlet Hastanesinde obezite ile mücadele kapsamında obezite okulu açılıyor.
Diğer Haberi
Obezite ile mücadeleye devam.

Obezite ( Şişmanlık ), Dünyada sıklığı giderek artan bir hastalık.

 

Bu hastalığın tedavisinden önce önlenmesi insan sağlığı açısından büyük önem arz ediyor.

 

Burdur Devlet Hastanesi bünyesinde açılacak olan Obezite Okulunda; Obezitenin önlenmesi, kötü ve yanlış beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesi, obezitenin nedenleri ve tedavisi, obeziteye bağlı oluşabilecek hastalıklar anlatılacak.

 

Burdur Devlet hastanesi Endokronoloji Hastalıkları Uzmanı , Diyetisyen , Psikiyatrist , Kardiyoloji , Göğüs Hastalıkları ve Genel Cerrahi uzmanlarının da konuşmacı olarak katılacağı Burdur Devlet hastanesi Konferans salonunda gerçekleşecek ve toplamda 4 hafta sürecek program 20 Ekim 2017 tarihinde başlayacak ve her cuma sabahı saat 09.30 ile 12.00 saatleri arasında olacak.

 

Eğitime iştirak eden katılımcıların obeziteden kaynaklanan ve günlük yaşamlarını olumsuz şekilde etkileyen tüm sorunları uzmanlarla birebir görüşerek çözüm arayacaklar.

 

Eğitimlerin taamlanmasının ardından katılımcıların aylık kilo takipleri yapılarak ,htiyaçları doğrultusunda bilgilendirilecekler.

 

Obezite okulu için ön kayıtlar 25 Eylül - 10 Ekim tarhileri arasında 0248 233 13 34 numaralı telefondan 2455 dahili numarasına yapılacak.

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Obezite, ile, mücadeleye, devam.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Obezite ile mücadeleye devam.
Yorumlar
Haber Yazılımı