Haber Detayı
19 Eylül 2017 - Salı 15:33
 
Burdur'un desteği de Hasan Ali Cesur'a oldu !
Anadolu Aslanları İş adamları Derneği (ASKON), 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı Haliç Kongre Merkezinde geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi.
Diğer Haberi
Burdur'un desteği de Hasan Ali Cesur'a oldu !

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON), 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı Haliç Kongre Merkezi'nde geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi. Genel Kurul’da Hasan Ali Cesur oy kullanan delegelerin tamamına yakınının oyununu alarak Mustafa KOCA'dan sonra 10. Dönem ASKON Genel Başkanı oldu.
 
Askon Burdur şubesinin de uzun zamandır açıktan desteklediği Hasan Ali Cesur "Yerli ve milli kavramının içini tam olarak doldurup, bu pozisyonuyla bölgesel ve küresel projeler, işbirlikleri ve markalar çıkarabilen işadamları topluluğu olabilmek'' olduğunu söyledi.
 
BAşkan Hasan Ali Cesur Burdur ekibine desteklerinden dolayı teşekkür etti ve bir hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
ASKON Burdur Şube Başkanı Volkan Mengi ise yaptığı açıklamada ; '' Bugüne kadar üstün hizmetlerinden ötürü Sayın Genel Başkanımız Mustafa Koca'ya teşekkür ediyoruz. Yeni Genel Başkanımız Sn Hasan Ali Cesur'u tebrik ediyoruz. Burdurumuzu ziyaretinde dediğimiz gibi Burdur Şube olarak her zaman Sayın Cesur Başkanımızın arkasında Cesur'ca ASKON'un ve Türkiyemizin ilerlemesi için var gücümüzle varız.'' dedi
Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Burdur'un, desteği, de, Hasan, Ali, Cesur'a, oldu, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı