Haber Detayı
21 Eylül 2017 - Perşembe 15:38
 
Burdur polisi geçit vermedi.
Burdur polisi aldığı bir istihbaratı değerlendirdi ve 820 gram esrarla 180 adet extasy hap ele geçirdi.
Asayiş Haberi
Burdur polisi geçit vermedi.

Burdur Emniyet güçleri uyuşturucuya geçit vermemekte kararlı.

 

Burdur İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin iki ayrı istihbari çalışmada il dışından D.Ç isimli şahsın Burdur'a uyuşturucu madde getireceği bilgisine ulaşıldı.

 

D.Ç isimli şahsı takip eden güvenlik güçleri kullandığı aracı durdurdu.Araçta yapılan aramada 820 gram esrar ve 180 adet extasy diye tabir edilen hap ele geçirildi.

 

Bir başka olayda ise yapılan istihbari çalışmalar neticesinde D.G isimli şahsın Denizli ilinden Burdur iline uyuşturucu madde getireceği bilgisi alınması üzerine yapılan çalışmalarda adı geçen D.G. M.B isimli şahıslar 350 gram kubar esrar ile birlikte Atatürk Caddesi Bülent Ecevit Bulvarı üzerinde kullanmış oldukları motosiklet ile yakalandı.

 

Her iki olayın da zanlıları D.Ç , D.G ve B.B isimli şahıslar yapılan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildiler.

 

Burdur İl Emniyet Müdürlüğü yaptığı yazılı açaıklamada vatandaşların özellikle okul çevrelerinde gördüğü şüpheli durumları güvenlik güçlerine bildirmelerini istedi.

Emniyet Müdürlüğünden yapıaln açıklama şöyle ; 2017 / 2018 eğitim öğretim döneminin de başladığı şu günlerde, ülkemiz için en önemli sorunlardan bir tanesi olan uyuşturucu belasına çocuklarımızın, gençlerimizin bulaşmasını önlemek adına vatandaşlarımızın şüpheli gördükleri durumları, özellikle velilerimizin okul çevrelerinde şüpheli gördükleri şahısları güvenlik güçlerimize bildirmeleri önem arz etmektedir.

 

 

 

Kaynak: Editör: Murat Korkmaz
Etiketler: Burdur, polisi, geçit, vermedi.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Burdur polisi geçit vermedi.
Burdur polisi geçit vermedi.
Yorumlar
Haber Yazılımı