Haber Detayı
19 Ekim 2017 - Perşembe 10:22
 
At binicilerine şiş Burdur Belediyesinden.
14-15 ekim tarihleri arasında Isparta Gölcük'te yapılan atlı dayanıklılık yarışmalarında binicilere Burdur şiş ikram edildi.
Diğer Haberi
At binicilerine şiş Burdur Belediyesinden.

Türkiye Binicilik Federasyonu Atlı Dayanıklılık Yarışması 14 – 15 Ekim tarihlerinde Isparta Gölcük Tabiat Parkı’nda gerçekleştirildi.
 

Burdur, Isparta, İstanbul – Kocaeli  – Bursa – Nevşehir ve daha birçok ilden yaklaşık 30 sporcunun yarıştığı müsabakalarda dereceye girenlere, 4 kategoride kupa ve hediyeleri takdim edildi.

Valilik Kupası, Isparta Belediyesi Kupası, Süleyman Demirel Üniversitesi Kupası ve Gölcük Kupası’nın verileceği müsabakalar Isparta’da bu yıl ikinci kez gerçekleştirildi.
 

Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından Isparta Gölcük Tabiat Parkında düzenlenen Atlı Dayanıklılık yarışlarında Burdur Belediyesi sponsorluğunda Burdur şiş dağıtımı yapıldı.
 
Yarışmacılara ikram edilen Burdur Şişi Burdur'lu usta Süleyman Ayan hazırladı.
 
 
İkincisi düzenlenen bu yarışı her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirmeyi hedefliyoruz. Isparta’dan 9 sporcunun ter döktüğü  müsabakalarda, Burdur’dan ve Türkiye’nin çeşitli illerinden 30 sporcu yarıştı.
 

Endurans denilen sporun yapılacağı müsabakalar kapsamında ayrıca, 20 sporcu da lisans sınavına girerek, Türkiye Binicilik Federasyonu binicisi olmaya hak kazandı
Kaynak: Editör: Murat Korkmaz
Etiketler: At, binicilerine, şiş, Burdur, Belediyesinden.,
Yorumlar
Haber Yazılımı