Haber Detayı
27 Eylül 2017 - Çarşamba 21:25
 
Askon'dan Güven ziyareti.
ASKON Burdur Şube Başkanı Volkan Mengi ve yönetimi Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atanan Hasan Güven'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Diğer Haberi
Askon'dan Güven ziyareti.

Burdur'un tanınmış genç iş adamı AK Parti belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili ve aynı zamanda ASKON Burdur Şube Başkanı olan Volkan Mengi ve Yönetim Kurulu üyleri Aİle Sosyal politikalar İl Müdürlüğü görevine yeni atanan Hasan Güven'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

ASKON olarak gerçekleştirdikleri ziyaretle ilgili olarak basına kısa bir demeç veren Mengi  "Sayın müdürümüz ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızın Burdur yatırımları hakkında verdiği bilgilerden ötürü teşekkür ederim.. ASKON Burdur Şubesi olarak kurucu şube başkanımız Erdoğan Babacan'ın büyük girişimleri ile başlattığı huzurevi projesinin devletimiz tarafından yapılması için 2 yıl önce huzurevi arsasını hazineye dönemin ASKON yönetimin kurulunda olduğum zaman devrine şahit olmuştuk. Modern ve tatil köyü konseptinde olan Huzur Evi projesinin ayrıntıları ile yol bağlantıları imara işlenme aşamasında olduğunu ve en kısa zamanda ihaleye çıkacağını müdürümüz tarafımıza aktardı. Kendisine yeni görevinde başarılar diler, ASKON olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüzün her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isterim" diyen Mengi "Yeni göreve başlayan sayın müdürümüze bu bağlamda teke yöremizin manevi başkenti olan Burdur'umuza  da hoşgeldiniz demek istiyorum" dedi.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Askon'dan, Güven, ziyareti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı