Haber Detayı
02 Temmuz 2020 - Perşembe 15:34
 
4 şüpheli şahıstan 1 kişi tutuklandı.
Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ve eşinin uğradığı silahlı saldırı kapsamında yürütülen soruşturmada 4 şüpheli göz altına alınırken 1 kişi tutuklandı.
Asayiş Haberi
4 şüpheli şahıstan 1 kişi tutuklandı.

Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ve eşinin uğradığı silahlı saldırı  kapsamında yürütülen soruşturmada 4 şüpheli göz altına alınırken 1 kişi tutuklandı.

 

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ve eşinin uğradığı silahlı saldırı olayı kapsamlı olarak soruşturulmaya devam ediyor.

 

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından “Suç İşlemek Amacıyla Silahlı Örgüt Kurmak, Silahla Yaralama, Konut Dokunulmazlığını İhlal, Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak, 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet, 5809 Sayılı Kanuna Muhalefet ve Yağma (silahla birden fazla kişiyle yağma)” suçları hakkında yürütülen soruşturma kapsamında  Burdur ve Denizli İlinde eş zamanlı olarak 4 farklı adreste operasyon yapıldı.

 

 

Yapılan operasyonlarda 4 şüpheli şahıs gözaltına alınarak , şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda; 1 adet tabanca, tabancaya ait 8 adet fişek, 9 adet flash bellek, 4 adet cep telefonu ele geçirildi.
 
Yapılan işlemerinin ardından adli mercilere sevk edilen 4 şüpheli şahıstan 1’i tutuklandı , 1’i adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken , 2’si ise savcılık tarafında  serbest bırakıldı.
Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: 4, şüpheli, şahıstan, 1, kişi, tutuklandı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı